מה אנחנו יודעים לעשות

אז מה אנחנו יודעים בעצם לעשות?

הוקינג סופטוואר היא חברת פיתוח תוכנה מובילה בישראל, המתמחה בספק מגוון רחב של פתרונות טכנולוגיים ללקוחות בתחום פיתוח תוכנה ומערכות מתקדמות. החברה יוצרת ומבצעת פרויקטים ברמה הגבוהה ביותר, מתאימה את הפתרונות לצרכי הלקוח ובונה מערכות תוכנה יעילות, יציבות ומתקדמות.

הידע והיכולת של החברה מתרכזים במגוון תחומים:

  1. פיתוח תוכנה מתקדם: החברה עומדת בפני האתגרים הטכנולוגיים המורכבים ומפתחת תוכנה מתקדמת בעבור פלטפורמות, מערכות הפעלה ומכשירים. החברה עוסקת בבניית מערכות גדולות ומורכבות בתחומים כמו Web Applications, מערכות בזמן אמת ופתרונות מותאמים אישית.

  2. פיתוח ממשקים ו-API: החברה מתמחה בבניית ממשקים ו-API מתקדמים המאפשרים חיבור ושיתוף מידע בין מערכות שונות. היא מפתחת ומיישמת ממשקים גמישים ובטוחים, המסייעים לארגונים לשפר את היכולת התפעולית ולהבטיח חיבור חלק ויעיל בין מערכות הארגון השונות.

  3. פיתוח אפליקציות מובייל: החברה מתמחה בפיתוח אפליקציות מובייל לפלטפורמות Android וiOS. היא יוצרת אפליקציות מתקדמות ומשוכללות, המתאימות למגוון שימושים כמו פתרונות עסקיים, כלי עזר, תחביבים, משחקים ותכנים חברתיים.

  4. אוטומציה וכלים טכנולוגיים: החברה מפתחת כלים ופתרונות אוטומטיים המשפרים יעילות הליכים, מנגנוני פעולה וניהול של ארגונים. היא פועלת לפי דרישות הלקוח ויוצרת ממשקים, סקריפטים וכלים מותאמים.

  5. פיתוח אתרים וממשקי ניהול: החברה בונה אתרים מתקדמים, רספונסיביים וממותגים, כולל ממשקי ניהול ידידותיים המאפשרים ללקוח לנהל את התוכן בצורה עצמאית.

באמצעות יכולותיה הרחבות והמגוונות, הוקינג סופטוואר מספקת פתרונות מותאמים אישית לענפי התעשייה השונים, במטרה לשפר את היכולת הטכנולוגית והעסקית של לקוחותיה.

הפתרונות שלנו

חיבור בין ממשקים

בניית אתרים וממשקי ניהול

פיתוח תוכנה

פיתוח אפליקציות אנדרואיד

פיתוח אפליקציות לאייפון

פיתוח ממשקים ל- Linux

פיתוחים ל- Windows

פיתוח Web Applications

פיתוח ממשקי API

פיתוח כלי אוטומציה

תפריט נגישות

Scroll to Top