חברי הצוות שלנו

קצת על חברי הצוות שלנו בהוקינג סופטוואר

הצוות המקצועי בחברת "הוקינג סופטוואר" הוא עשיר בניסיון ומומחיות המשתלבים בצורה יעילה למתן פתרונות תוכנה מתקדמים. הצוות מורכב מאנשי צוות מגוונים, המשלבים כישורים שונים, כל אחד בתחומו, ובכך משלבים ידע רחב, נסיון ומגוון שמאפשר לנו להשיג תוצאות מעולות בתחום פיתוח התוכנה בישראל ובעולם.

הצוות מעורב בכל שלבי התהליך הטכנולוגי – מתכנון ועיצוב דרך פיתוח, בדיקות ואימות, ועד לאחסון והטמעת היישום. קבוצות שונות בצוות עוסקות בהקניית ידע טכנולוגי, ניתוח ופיתוח נכון לצרכי הפרויקט, תכנות, עיצוב גרפי, בדיקות, אבטחת מידע והתמיכה הטכנית לאחר הפרויקט.

כחברה, המעריצה את ערכי השותפות והעבודה המשותפת, הצוות פועל בסינרגיה מוחלטת. יחס בין החברים בצוות מתבססים על כבוד, האזנה ועבודה משותפת, שבסך הכול יוצרים אטמוספירת עבודה חדשנית ויצירתית שמוקרנת כלפי הלקוח.

כל אחד מחברי הצוות תורם את ידעו ומיומנותו, תוך התמקדות במטרות המשותפות ובפתרונות המתקדמים שאנחנו משיגים כצוות. המעמד המקצועי וההתמקצעות של חברי הצוות בתחום מעניקים לנו יכולת לפתח ולממש את הרעיונות היצירתיים והטכנולוגיים בשיתוף פעולה עם מגוון לקוחותינו, מה שמוביל לפתרונות חדשניים ומתקדמים העונים על צרכים רבים בארץ ובעולם.

הפתרונות שלנו

חיבור בין ממשקים

בניית אתרים וממשקי ניהול

פיתוח תוכנה

פיתוח אפליקציות אנדרואיד

פיתוח אפליקציות לאייפון

פיתוח ממשקים ל- Linux

פיתוחים ל- Windows

פיתוח Web Applications

פיתוח ממשקי API

פיתוח כלי אוטומציה

תפריט נגישות

Scroll to Top